KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14739027
nr 1473 9027
Billy Hellsten
(f. 1931), Finland
"Storlom". Signerad, daterad -88. Blandteknik, bildmått: 63x48 cm, yttermått inklusive ram: 75x59 cm
Billy Hellsten, finländsk bildkonstnär född i Helsingfors 1931.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 juni 2022
kl 19:23:26
6/6 18:19:30
Billy Hellsten
Läs mer om Billy Hellsten